Rezultati ankete
14.05.2026
Treba li naplaćivati parking na Grudi?
Ukupno 30 glasova
Treba li naplaćivati parking na Grudi?
| Svakako! | 6,67% | (2) | |
| Ne, pobogu! | 16,67% | (5) | |
| Boli me briga, ionako neću plaćat. | 0% | (0) | |
| Briga me, ionako parkiram na trotoaru | 10% | (3) | |
| Samo ako se počne naplaćivat i u Čilipima. | 66,67% | (20) |
Ukupno 30 glasova

Naslovnica
O Grudi
lokacija
