20.12.2023

Novosti, 06.10.2013

Slaven - SOŠK 4:1

U drugoj ovosezonskoj utakmici na domaćem terenu igrači Slavena su pružili dosta bolju sliku nego u zadnje dvije utakmice. Protiv objektivno ipak slabije ekipe SOŠK-a iz Stona relativno lako se došlo do nova tri boda. Utakmica je protekla u potpunoj premoći domaćina, pa i ne čudi ovako velik rezultat, iako je na kraju mogao biti još i veći.

Od samog početka igrači Slavena su bili bolji, više napadali i dolazili u prilike, ali ih isto tako i promašivali. Otvorilo se u 24. minuti nakon dobrog centaršuta Pulića kad je Sarić lijepo skočio i neobranjivo poslao loptu pod prečku - vlastitog gola. Pred sam kraj poluvremena, opet nakon odličnog centaršuta Pulića gostujuća obrana se u gužvi nije najbolje snašla, pa je Redžić lako pospremio loptu sa 2 metra u gol.

U nastavku ista priča, bolji domaćini, ali su gosti ipak uspjeli smanjiti rezultat iz lijepo izvedenog slobodnog udarca, lopta je preko zida završila pod samom prečkom. Veselje SOŠK-a nije dugo trajalo, čim je Slaven krenuo s centra, došao je u priliku i Grubešić je prvi put na utakmici zatresao mrežu gostiju. Drugi put je to napravio nakon asistencije Batiste kad mu je lopta više sretno došla do nogu, pa je odmjerenim udarcem iskosa lijepo pogodio suprotni kut za konačnih 4:1

Gruda, 06.10.2013.

Slaven - SOŠK 4:1 (2:0)

Gledatelja: 50-ak

Slaven: Mate Čirjak, Nermin Elezović, Antonio Mušić, Stijepo Korić, Toni Mostahinić, Ivo Čupić, Ivan Pulić (od 81' Antonio Čupić), Božo Čupić (od 46' Karlo Pali), Ivo Kovačević (od 46' Ilija Marić), Miran Redžić (od 74' Željko Batista), Tomislav Grubešić
Trener: Josip Papić

SOŠK: Mario Biočić (od 85' Petar Šimunović), Zrinko Franković, Đani Ređepaj, Almir Hebibović, Hrvoje Mišeta, Denis Sarić (od 66' Maro Kopanica), Ruđer Bošković (od 46' Antonio Mihočević), Mario Buško, Maro Đuraš, Mateo Vodopić, Goran Orlović
Trener: Zdravko Kopanica

Suci: Robert Hausvička, Maro Kristić, Neven Tomičić

Strijelci: 1:0 Denis Sarić (ag) - 24', 2:0 Miran Redžić - 41', 2:1 Mateo Vodopić - 55', 3:1 Tomislav Grubešić - 56', 4:1 Tomislav Grubešić - 80'